Участници в тазвечершния протест в столицата се събират на Орлов мост, като до момента на мястото има няколко десетки души. Протестиращите носят български знамена и надуват свирки.
Движението в района се осъществява нормално и все още не е блокирано. /БЛИЦ
Очаквайте подробности в БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.