На "Орлов мост" отново гъмжи от протестиращи

Хора със свирки се събират, засега движението не е блокирано

https://blitz.bg/stolitsa/na-quotorlov-mostquot-otnovo-gamzhi-ot-protestirashti_news183762.html Blitz.bg

Участници в тазвечершния протест в столицата се събират на Орлов мост, като до момента на мястото има няколко десетки души. Протестиращите носят български знамена и надуват свирки.

Движението в района се осъществява нормално и все още не е блокирано. /БЛИЦ

Очаквайте подробности в БЛИЦ! 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай