Галена в траур

https://blitz.bg/shoubiznes/galena-v-traur_news171636.html Blitz.bg

Снимка на фолкаджийката Галена с черно було предизвика остри коментари в Мрежата. На фотоса брюнетката е с дантелена рокля и се е забулила. Запознати коментират, че изпълнителката умишлено е заложила на този имидж, а посланието е било вдъхновено от предстоящите награди на телевизия “Планета”.

“Галена е в траур, защото няма да спечели приза “Певица на годината”, подхвърлят форумци.

Други пък предполагат, че изпълнителката жалее за приятелствата си с Преслава и Анелия, с които е в обтегнати отношения. За да сложи край на всякакви версии, пайнерката обясни, че просто е влязла в образа на паднал ангел./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай