Мъж се самоуби в софийското метро преди броени минути. Инцидентът е станал малко преди 18 часа на станция "Ломско шосе", съобщиха за БЛИЦ от МВР.
Той е скочил пред мотрисата в тунела на около 150 метра по-нататък от спирката. Заради инцидента метрото е спряно за един час и в двете посоки.
В момента криминалисти оглеждат мястото на инцидента. Разпитват се очевидци.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.