Мъж се самоуби в метрото

Движението е спряно в двете посоки

https://blitz.bg/kriminalni/mazh-se-samoubi-v-metroto_news159011.html Blitz.bg

Мъж се самоуби в софийското метро преди броени минути. Инцидентът е станал малко преди 18 часа на станция "Ломско шосе", съобщиха за БЛИЦ от МВР.

Той е скочил пред мотрисата в тунела на около 150 метра по-нататък от спирката. Заради инцидента метрото е спряно за един час и в двете посоки.
 
В момента криминалисти оглеждат мястото на инцидента. Разпитват се очевидци.


ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай