Тазгодишното издание на "ВИП брадър" стигна непознати до този момент низини в историята на българския телевизионен ефир. Не за първи, не за втори, а за трети път продуцентите пуснаха миризлива пръдня в най-гледания часови пояс - между 20 и 21 ч.
Извинявайте за смрадливото изразното средство, но как иначе да наречем това, което бе натрапвано като централна новина от ефира на Нова тв цели 20 минути?
Оказва се, че съквартирантите, коронясани от продуцентите като "ВИП-ове", са най-интересни с мнението си за изпускането на човешки газ и влиянието му върху околните. Може би заради това камерите в Къщата съсредоточиха обективи във Владо Данаилов, който обича да облекчава публично естествените си нужди.
Безкрайните коментари на Мариана Попова, констатациите на Патрашкова и неспирното обсъждане на "централната" тема "пръдня" от хората, които би трябвало да са лица на България, са незначителна подробност в гнусния пейзаж. БЛИЦ няма да ангажира с нея вниманието на многохилядната си аудитория и поради тази причина днес видеоотправка към миризливата част от "ВИП брадър" няма да има.
Никола КОСТАДИНОВ, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.