Полицейско БМВ връхлетя “Лада”, пресякла му пътя. Баварецът, който помля соцвозилото, е управляван от шефа на криминалната полиция в Димитровград, Александър Димитров.
Виновен за мелето е шофьорът на социалистическото возило, който изведнъж решил да завива наляво и то при непрекъсната маркировка. В същото време и водачът на БМВ-то решил да изпреварва на същата маркировка.
Цяло чудо е, че няма жертви. Шофьорът на ладата е с няколко контузни рани, а пътуващите с него са невредими. Не е пострадал и водачът на БМВ-то. Пристигналите униформени са съставили актове и на двамата водачи. При проверката с дрегера е констатирано, че и двамата не са употребили алкохол.
Тодорка НИКОЛОВА, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.