Дупка на пътя предизвика буря от възмущение във Великобритания

Да им имам проблемите на англичаните, възкликна софийски собственик на кола втора ръка по този повод

https://blitz.bg/svyat/dupka-na-patya-predizvika-burya-ot-vazmushtenie-vav-velikobritaniya_news151243.html Blitz.bg

Под заглавие “Гигантска дупка на пътя, никакъв шанс да карате с превишена скорост” електронното издание на британския “Дейли Мейл” публикува въмутени мнения от шофьори, попаднали на дупка по пътя някъде в британската провинция. Според изданието това се е случило близо до град Брентууд в графство Есекс.

Това, което възмутило до дъното на душата им  британските собственици на автомобили бил отказът на специалните служби по поддръжка на пътищата в Обединеното кралство веднага да запълнят дупката, а вместо това те я обозначили със специална маркировка.

Белите ивици, с които е сигнализирано непредвиденото препятствие на пътя се виждат добре от поставената наблизо пътна камера, която контролира ограничението на скоростта, което важи за въпросния участък. Това именно предизвикало и най-много коментарии на шофьорите в смисъл какво ограничение ,когато на пътя има дупка и ако караш бързо, рискуваш да си счупиш колата.

Тези англичани просто не знаят какво е истинска дупка, коментира по този повод дългогодишен софийски собственик на автомобил втора ръка. При това не в дълбоката провинция, а в столицата ни и на централни булеварди. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай