Дерат кожи на летовници в “Баш бара” край къмпинг Градина

Нямало ни тоалетна, ни баня в района край морето

https://blitz.bg/obshtestvo/derat-kozhi-na-letovnici-v-bash-bara-kray-kamping-gradina_news147051.html Blitz.bg

Един от най-посещаваните плажове по Южното Черноморие, този на къмпинг Градина, около любимото за родните звезди заведение “Баш Бара”, попари къмпингуващите с нови цени. 10 лева за палатка на вечер в боровата горичка искат бизнесмени от настанилите се туристи.

„Дойдоха, казаха ни да платим 10 лева за нощувка в храсталаците или да се махаме. На това място идваме от 7 години, но за първи път ни искат пари. И за какво?! Няма тоалетна, няма баня. 10 лева струва и нощувката в квартирите по морето”, възмутено коментира Таня от Благоевград, която е на почивка със семейството си, съобщава “Бесове”.

Голяма част от терена е на „Хелио-с- турс”, компанията на Николай Банев. От дружеството обаче отговорили, че не знаят за събираните такси.

Коментирай