Пловдивчанин се жалва от жена си, била нимфоманка

Жена ми иска секс денонощно, вече не мога да се справя

https://blitz.bg/obshtestvo/plovdivchanin-se-zhalva-ot-zhena-si-bila-nimfomanka_news136788.html Blitz.bg

Жена ми иска секс денонощно, вече не мога да се справя. Нямам сили, ходя като сянка на работа. Посъветвайте ме какво да правя. Обичам я, но не издържам физически.

С тези думи приплакал млад мъж на телефона на пловдивския Кризисен център за жени, жертви на домашно насилие, трафик и насилствена проституция, пише “Стандарт”.

При разговора се оказало, че мъжът е доста по-слаб физически от половинката си. Психолозите го посъветвали как да подходи и мъжът повече не се обадил.

В същия център по телефона звъннал и син, чиято майка от 15 г. тормозела психически цялото му семейство - жена и две деца на 10 г. и 2 г. Мъжът често пътувал в чужбина, а свекървата се възползвала от отсъствието и започвала да тормози снахата.

Причаквала я пред работата, крещяла й пред колежките и я обиждала. Семейството било принудено да се изнесе извън Пловдив.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай