Конгресът на БСП ще излезе 220 бона

Форумът на червените е на 19 и 20 май в НДК

https://blitz.bg/politika/kongresat-na-bsp-shte-izleze-220-bona_news136010.html Blitz.bg

Точно 220 000 лв. са планували на "Позитано" 20 за провеждането на 48-ия конгрес на БСП.

Най-големият форум на Столетницата ще е на 19 и 20 май в зала 1 на НДК, а в разходите по пера са планувани нощувки на стотиците делегати, храна, наем на залата, материали и др.

100 000 лева пък са предвидени в бюджета на социалистите за традиционния събор на Бузлуджа. Венците и цветята, както и агитационните материали за 1 май, 9 септември и за националния празник 3 март струват на червените 50 000 лв. по първоначални разчети. В сумата влизат и разходите за традиционния митинг-шествие на Деня на труда, пише "Стандарт".

Други 150 000 лв. са планираните разходи за заседанията на пленумите, Изпълнителното бюро и т.нар. масови прояви. Протоколните разходи на "Позитано" 20 са едва 10 000 лв.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай