Столичен ученик е бил зверски пребит вчера около 19:00 часа в двора на училището му - 35 СОУ. 16-годишният е с откъснат далак, наранявания по цялото тяло и главата, с опасност за живота. Той се намира в противошокова зала в "Пирогов".
По случая има задържан 15-годишен от Строителния техникум „Христо Ботев". По неофициална информация той се явява един от тримата нападатели.
Според източник на телевизията момчетата са имали стара вражда . На 7 ноември задържаният е бил пребит от пострадалия и негови приятели.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.