Тегне ли проклятие над новините на турски?

https://blitz.bg/obshtestvo/tegne-li-proklyatie-nad-novinite-na-turski_news115109.html Blitz.bg

Водеща загина в катастрофа, неин колега прегази човек, а създателят им почина внезапно

Черна клетва застигна новините на турски по БНТ.

За няколко месеца едно от лицата й сгази човек, водеща загина при катастрофа с майка си, а преди година създателят им внезапно почина. На 2 октомври екипът на турските новини отпразнува 10 години от първата си емисия, пише "24 часа".

Тогава се събират всички, които са минали през екрана и са останали в България. Тимур, Силвия, Айнур и Изет са от първите. От всички само Изет Исмаилова и до ден днешен води новините. Преди две седмици тя и майка й пътували за Шумен. На права отсечка колата им навлязла в насрещното и двете жени загинаха на място. След трагедията екипът е в шок.

Друг водещ през септември Тимур Халилов уби човек на “Цариградско шосе”. В момента срещу него тече съдебно производство. Преди 5 години на Коледа внезапно почина и създателят им Райчо Райков.
От момента на създаването си турските новини са били винаги обект на полемики. Днес екипът им се пита злите сили ли са насочени към тях, след като “Атака” ги превърна в основна мишена. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай