Студент се хвърли под влак

https://blitz.bg/intsidenti/student-se-hvarli-pod-vlak_news102460.html Blitz.bg

Студент се хвърли под влак в Монтана към 20 часа в неделя, съобщиха от полицията.

Вероятно става дума за самоубийство. Не са ясни обаче мотивите, защото младежът не е оставил предсмъртно писмо.

22-годишният С. И. е бил студент в 4-ти курс, специалност икономика. На следващия ден се канел да замине за Свищов, където имал изпит.

Когато композицията го приближила, студентът се хвърлил към нея. Машинистът на влака го забелязал в последния момент, но не могъл да спре и го прегазил. Момчето е издъхнало на място.

Разследването ще търси отговор на въпроса какво стои зад фаталното решение.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай