64-годишен мъж се самоуби в сряда сутринта в Русе.
Той се метнал от балкона на жилището си и паднал върху козирката на входа на блок в кв. "Дружба 3".
В 7 часа сутринта анонимен гражданин е подал сигнала за инцидента на телефон 112.
Извършен е оглед и по тялото на загиналия не са открити следи от насилие. Разпитани са граждани, станали свидетели на трагичния инцидент.
Работата по случая продължава.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.